Yıldız Kupası 2016

Bu sene dördüncüsü düzenlenen Yıldız Holding’ e bağlı şirketler arasındaki Yıldız Kupası 2016 organizasyonu ; 20 şehirden gelen 24 Şirket ile  8 bölgede yapılan elemelerin ardından 25 Eylül Pazar günü Ülker Sports Arena’daki muhteşem finalle son bulmuştur.

Futbol, Basketbol, Bowling ve Masa Tenisi Erkek/Kadın branşlarında gerçekleştirilen Yıldız Kupası 2016 organizasyonu için bir araya gelen finalistler, İstanbul Marriott Asia’da gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda belirlenen fikstür ile çeyrek ve yarı final karşılaşmalarının ardından şampiyonluk için finalde karşılaşmışlardır.

Final günü, binlerce Yıldız Holding davetlisi müsabakaları izlemek üzere Ülker Sports Arena’ya geldi. Fuaye alanında kurulan Ülker standları ile katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Ercüment Şansal ve Nebil Evren’in sunumları ile renklenen organizasyonda branşlarında ünlü isimler de yorumlarıyla yer aldı.

Futbol final müsabakasında, finale çıkan takımların teknik direktörlüğünü Yılmaz Vural ve Oktay Derelioğlu yaptı.

Ödül töreninde, her branştan ilk üçe kalan sporcu ve takımlar madalyalarını  Sn. Ali Ülker ve Yıldız Holding yöneticilerinin elinden alırken şampiyonlar ise kupalarını Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Murat Ülker’in elinden almıştır.

1